(0212) 521 41 16

5. SINIFLAR ARAPÇA DERSİ İÇİN DERS KİTABI TAVSİYESİ


İmam Hatip Ortaokulu 5. Sınıf Öğrencileri İçin En İdeal Arapça Kitabı AKDEMİSTANBUL'un katkılarıyla Türkiye'ye getirilen TEALLEM EL-ARABİYYE isimli kitap, AKDEM Yayınlarından öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizin istifadesine sunuluyor...

Türkiye genelinde Özel Eğitim Kurumlarından Arapça dersini seçen kurumların %90'ının tercih etmiş olduğu Teallem el-Arabiyye isimli kitap, renkli ve çocuklara yönelik resimli ve bol etkinl

ikli olarak hazırlanmış. Dünyaca ünlü Menahicu'l-Alemiyye kurumunun hazırlamış olduğu kitaplar bir çok Avrupa ülkesinin yanı sıra Avusturalya ve Amerika'da yabancı çocuklara Arapça öğretmek için alanının uzmanları tarafından kaleme alınmış.

Bir adet ders kitabı, bir etkinlik kitabı ve ses ve görüntü dosyalarından oluşan kapsamlı bir CD çalışmasından oluşan kitap, İmam Hatip Ortaokulları için çok özel bir fiyatla satışa sunuluyor.

Kitapla ilgili toplu siparişleriniz için Akdem Yayınları ile irtibata geçebilirsiniz.

Tel: 0212 521 41 16

Faks: 0212 521 41 36

GSM: 0554 994 93 49

Fatma Gürbüz

www.akdemyayinlari.com

Not: Ortaokul 5. Sınıfta Arapça Dersleri için kitapların hazır olmamasından dolayı İlim Yayma Cemiyeti İstanbul Şubesi özel okullarda seçmeli Arapça derslerinde uygulanan Teallem el- Arabiyye isimli kitabın İmam Hatip Okullarında da öğrencilerin önünde hazır olması için bir destek çalışması başlatmıştır. Söz konusu kitabı (1 öğrenci kitabı, 1 yardımcı kitap ve 1 CD) okullarında okutmak isteyen öğretmen ve idarecilerine 7 TL + KDV oranında destek olunmaktadır. Böylelikle toptan fiyatı 32 TL olan kitap için okullarımız 25 TL ödeyeceklerdir. İlim Yayma İstanbul Şubesi olarak sınırlı sayıda yapılan bu destekten faydalanmak için aşağıdaki numaradan bilgi alabilirsiniz.
 
Nida Kırömeroğlu: 0507 706 88 01 (İYC İstanbul Şubesi Müdürü)