(0212) 521 41 16
Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:

Silsiletü’l-Lisan

“Arapça Dil Öğretiminde Modern Bir Yöntem”

Merkezi Birleşik Arap Emirlikleri'nde bulunan, “el-Lisanu'l-Umm” adlı Arapça eğitim kurumunun, uzun yıllar üzerinde çalışarak hazırlamış olduğu “Silsiletu'l-Lisan” isimli Arapça öğretim seti artık Türkiye'de!

Türkiye distribütörlüğünü Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesinin yaptığı “Silsiletu'l-Lisan” adlı Arapça öğretim seti, (Arapçaya Giriş 1-2, Başlangıç Seviyesi 1-2, Orta Seviye 1-2 ve İleri Seviye 1-2) olmak üzere 4 ayrı seviye ve 8 ayrı kitaptan oluşmakta olup, modern Arapça öğretimi konusunda oldukça iddialı bir çalışma.

Konu başlıklarının belirlenmesinde ‘Dewey Sistemi’ içerisindeki ana başlıkların seçildiği eğitim setinin üst kurlarında uzmanlık metinleri oldukça başarılı alıştırmalarla desteklenmiş durumda. 

Bu seti, piyasadaki Arapça ders kitaplarından farklı kılan en temel özelliklerden birisi interaktif eğitim CD’leri ile desteklenmiş olması. Özellikle akıllı tahta kullanan eğitim kurumlarında bu kitabın uygulanması halinde çok başarılı sonuçların alınacağına inanıyoruz.

Ülke genelinde dağıtımı, Türkiye'nin en büyük Arapça dil eğitim merkezini bünyesinde barındıran AKDEMİSTANBUL’un yan kuruluşu (AKDEM YAYINLARI) tarafından üstlenilen “Silsiletü’l-Lisan” Arapça öğretim setinin tanıtımı amacıyla Mart ayı içerisinde Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesinde bir tanıtım toplantısı düzenlenmesi planlanıyor.

Teallem El-Arabiyye

Tekellem (1-2-3)

Ebced Arapça Dil Eğitim Seti-1 + Ders Kitabı + Çalışma Kitabı
  Ebced Arapça Dil Eğitim Seti- 1 Çalışma Kitabı + Ders Kitabı  &..
İndirim
90.00TL 67.50TL
KDV Hariç: 62.50TL
Ebced Arapça Dil Eğitim Seti-2 + Ders Kitabı + Çalışma Kitabı
Ebced Arapça Dil Eğitim Seti-2 Ders Kitabı + Çalışma Kitabı    İn..
İndirim
90.00TL 67.50TL
KDV Hariç: 62.50TL
Ebced Arapça Dil Eğitim Seti-3 + Ders Kitabı + Çalışma Kitabı
Ebced Arapça Dil Eğitim Seti-3   İnönü Üniversitesi İlahiyat F..
İndirim
90.00TL 67.50TL
KDV Hariç: 62.50TL
Ebced Arapça Dil Eğitim Seti-4  Ders Kitabı + Çalışma Kitabı
Ebced Arapça Dil Eğitim Seti-4 Ders Kitabı + Çalışma Kitabı    İn..
İndirim
90.00TL 67.50TL
KDV Hariç: 62.50TL